Mersin Arçelik Klima Servisi

Mersin Arçelik Klima Servisi

Eviniz ya da ofisiniz için soğutma ya da ısınma sistemini seçmek, özellikle aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla ünite olduğu zaman çok zor olabiliyor.

Her soğutma sisteminin kendi kapasitesi, avantajları ve dezavantajları vardır. 
Doğru kararı vermek için, hangisini satın alacağınıza karar vermeden önce, farklı türlerin her birinin temellerini bilmeniz gerekir.

Arçelik Klima Türleri

Klima konusunda Arçelik müşterileri, uzman tavsiyesi için Mevsim Klima Servisi güvenebilirler. İşte göz önünde bulundurabileceğiniz farklı seçeneklere genel bir bakış.

Split Klima

Arçelik müşterilerinin seçtiği en yaygın klimalardan biri, split sistemdir. Bu ünite iki parçadan oluşur – iç ünite ve dış ünite. İç ünite evaporatör ve soğutma fanından oluşurken, dış ünite kompresör, kondenser ve genleşme vanasına sahiptir.

Bu tip birçok avantaja sahiptir.

Fazla yer kaplamaz. Kanal çalışması gerektirmez. Dekorunuza kolayca uyum sağlar.

Kompresör ve kondansatör dış ünitede bulunduğundan, çok sessiz seviyelerde çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Merkez veya Kanallı Klima

Yaygın bir klima türü olan oteller, büyük evler  ve işyerleri için ideal merkezi klima sistemidir.

Kanallı iklimlendirme olarak da adlandırılan bu klima türü, duvardaki veya odadaki zeminlerdeki hava kanalları veya deliklerden soğutulmuş (veya ısıtılmış) hava temin ederek herhangi bir oda boyutunu soğutabilir.

Bu soğutma sistemi birçok avantaja sahiptir.

Hava kalitesini gerçekten arttırdığını biliyor muydunuz? Sıcak hava kanallara çekilirken, toz, tüy ve alerjenler gibi havada bulunan partikülleri temizleyen bir filtreden geçer.

Aynı zamanda sessiz, gürültüyü zor tespit edebiliyorsunuz. Merkezi hava eksileri de gözle görülür yer tutmaz ve soğutmanın veya ısınmanın belirli bir bölgeye uygulanması ve izole edilmesi çok kolaydır.

Merkezi bir iklimlendirmenin montajı normale göre pahalı olabilmektedir. Kurulması için emek ve yoğun olabilen hava kanalı gerektirir.

Mersin Klima Servisi

Klima ünitenizin ömrünü uzatan olağanüstü klima tamir hizmetleri sunan Kanallı Sistemler , Split Sistemler ve Mekanik Havalandırma Kurulumu konusunda uzmanız .

İhtiyaçlarınıza uygun klimanızı keşfettiniz mi?

Daha fazla bilgi için Mersin Klima Servisi ile iletişime geçin.

01 Mayıs 2019
1.151 kez görüntülendi